SABAH KAHVALTI

Samsun Grand Desi Otel' imizin karşısında bulunan tarihi kale surları ile çevrilmiş manzaranın yanı sıra Karadeniz manzarası eşliğinde , muhteşem açık büfe kahvaltı çeşiti ile yeni bir güne hazırlanmak için tazelenebilir .

                Osmanlı tarihinin dokusunu bir nebze olsun hissetmenız ve otelimize yürüme mesafesindeki Türk hamamı, sauna veya masaj gibi sizi rahatlatacak pek çok fırsattan birini tercih ederek günün tüm gerginliğini atabilirsiniz.

               

               Samsun  yemek konusunda adeta bir cennet. Temiz havası, doğası, bilinçli tarımcılar ve her cumartesi kurulan yerli pazarı burada yaşamanın ayrı bir mükafatı...SAMSUN  Türkiye'nin en güzel pide ve balık restaurantlarına sahip. 


               Mutfağımızda  yerel yetiştirilmiş sebze ve meyvalar, deniz tuzu, sızma zeytinyağı ve yöresel peynirler kullanılmaktadır. Taze sıkılmış meyva suları ve çeşitli bitki çayları her zaman bulunmaktadır.

              Tüm reçellerimizi mevsim meyvaları ile klasik yöntemlerle ve hiçbir katkı maddesi kullanmadan pişirmekteyiz.
              Kahvaltıda sunduğumuz hamur işleri,ev yapımıdır.  

            GRAND DESİ HOTEL olarak allerjik veya vejeteryan  misafirlermiz için özel menüler geliştirdik. Buğday, maya, inek sütü ve yumurta allerjisi olanlar gene de zengin bir kahvaltı menüsüne sahip olabiliyorlar.          

           GRAND DESİ HOTEL, Sizlere lezzetli bir tatil sunabilmek dileği ile...Pazar mah. Necip Bey Cad. No:33 Samsun, ilkadım 55020

(0362) 431 1588